Ładowanie...

Uniwersytet Jagielloński w czołówce uczelni polskich.

Któż by nie chciał uczyć się w zamku Kraka? Dzięki naszej przeglądarce wybierzesz dla siebie właściwy profil studiów.
Jeżeli intrygują Cię nowe kultury i masz ciekawość świata, intryguje Cię historia oraz działanie środowisk żydowskich w Polsce dobierz kierunek judaistyka.
Studia judaistyczne traktują jakże niezwykłych dziejów Żydów, ich tradycji oraz literatury, a także języków żydowskich – hebrajskiego w wydaniu współczesnym i biblijnym oraz jidysz.
Jedyną krakowską uczelnią oferującą zainteresowanym na studia kierunek judaistyka jest Uniwersytet Jagielloński a konkretnie Instytut Judaistyki działający w ramach Wydziału Historycznego. Instytut znajduje się w sercu Kazimierza, żydowskiej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Józefa 19.
Studia judaistyczne wolno zacząć zarówno w zakresie licencjatu, jak i magisterium i jest jedyną uczelnią w Polsce, która prowadzi studia judaistyczne na obu stopniach.
Studia w Krakowie są dla uczniów bardzo atrakcyjne, jak i życie kulturalne, jakie Kraków ma do zaproponowania.
Po studiach zaś znacząca część absolwentów znajduje pracę w instytucjach działających w obszarze kultury. W muzeach, domach kultury, jak także organizacjach NGO. Wielu uczniów specjalizuje się w ramach dalszej kariery naukowej, lub rozpoczyna pracę w firmach o międzynarodowym zasięgu.
Namawiamy do zobaczenia aż 31 uczelni w Krakowie.

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.