Ładowanie...

Studia dziennikarstwo w Krakowie

Coraz więcej ludzi decyduje się studiować dziennikarstwo i nie ma w tym nic dziwnego, bo dany kierunek oferuje bardzo interesujący program nauczania, przygotowuje do zatrudnienia w telewizjach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dany profil nauczania jest niezwykle różnorodny, można zostać dziennikarzem TV, politycznym, sportowym, Internetowym czy pójść trochę w innym kierunku i zagłębić się w świat marketingu i PR.
Kraków jest doskonałym miastem dla ukończenia studiów dziennikarstwa, zacząć naukę można na najbardziej renomowanych placówkach w kraju, takich jak: Uniwersytet Jagielloński, Krakowska Akademia Andrzeja im. Frycza Modrzewskiego, Akademia Ignatianum w Krakowie, Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie.
W naszym portalu wyszukasz wszystkie niezbędne dane nie tylko co do kierunku, ale także o uczelniach gdzie ten kierunek możesz studiować, o zasadach rekrutacji, opłatach oraz o możliwościach wyboru specjalności. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z danymi z naszego portalu!

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/kierunek/Dziennikarstwo/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.