Ładowanie...

Gdzie przeprowadzić konferencję na Dolnym Śląsku?

Poszukujesz sprawdzonego miejsca na dysputę? Dysponujemy wiedzą o miejscach idealnych na zorganizowanie konferencji w całej Polsce. U nas masz okazję użycia z promocji, dostania voucherów pobytowych przy realizacji wydarzenia biznesowego. Jak chociażby Hotel Malaga w Łodzi – jeśli zorganizujecie u nich konferencje, przy kupnie minimum 5000 złotych netto dostaniecie voucher pobytowy na jedną dobę dla dwóch osób. Przy okazji Hotel Malaga ma trzy sale konferencyjne na 300, 250 oraz 30 osób z profesjonalnym wyposażeniem auli w rzutnik, ekran, flipchart, telewizor, nagłośnienie czy dostęp do wi-fi. Hotel z wielkim bezpłatnym parkingiem, aż na 70 miejsc parkingowych. Dysponuje 36 miejsc noclegowych. Przygotowany jest na podjęcie osób niepełnosprawnych. Hotel organizuje przerwy kawowe (4 warianty do wyboru) oraz lunch realizowany przez personel hotelowy.
Sale konferencyjne odnajdziecie u nas w każdej części Polski, od morza po góry. Wszystkie na bardzo wysokim poziomie, w nowoczesnych obiektach, klimatycznych pałacykach. Wszystko ułożone tak, by członek konferencji był zadowolony.

http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/dolnoslaskie/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.