Ładowanie...

Którą uczelnię wyższą wybrać w Warszawie i dlaczego?

Studia w stolicy to pewność solidnych uczelni oraz możliwości powiązane ze dostaniem dobrze płatnej roboty. Ponieważ, że nie zawsze jesteśmy pewni, jaki cel wyselekcjonować zalecamy Państwu zastosowanie naszej wyszukiwarki, dzięki której odkryjecie wszelkie potrzebne informacje, łącznie z danymi kontaktowymi szkół wyższych.
Zachęcam do przejrzenia oferty Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej Curie.
Propozycja edukacyjna studiów I stopnia to: budownictwo, ekonomia, elektrotechnika, geodezja i kartografia, pedagogika, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz turystyka i rekreacja.
Natomiast oferta edukacyjna II stopnia to pedagogika i ekonomia.
Uczelnie Warszawską im. Marii Skłodowskiej Curie cechuje wysoka przystępność dla zafascynowanych nauką młodych ludzi. Zadaniem kluczowym uczelni jest zapewnienie studentom o niższych dochodach otrzymania wyższego wykształcenia. Władze uczelni wspierają organizacje studenckie, promują skuteczne postawy, pomysłowość i pracowitość wśród studentów.
Bardzo istotnym plusem jest niskie czesne, jak i działalność na obszarze uczelni szeregu kół naukowych oraz kół zainteresowania.
Zachęcamy po więcej informacji na nasza stronę.

http://www.studiawarszawa.com/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.