Ładowanie...

Uczelnie wyższe z kierunkiem Amerykanistyka w Krakowie

Sztuka amerykańska, zapewne wielu z Was chce ją doświadczyć. Wesprzeć w tym mogą studia na kierunku amerykanistyka.
Gdy planujesz studiować na tym profilu w Krakowie możesz zaczerpnąć między publicznym Uniwersytetem Jagiellońskim a prywatną Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
W roku 2017 o otrzymanie na ten kierunek ubiegało się 207 kandydatów, limit zaś wynosił 70.
Planująć się na kierunek amerykanistyki zapoznacie amerykańską kulturę, cywilizację i obyczaje. Uniwersytet Jagielloński to uczelnia państwowa, a więc nauka będzie darmowa. Znajdziecie tu możliwość studiów licencjackich oraz magisterskich. Na studiach magisterskich możecie dobrać jedną z dwóch specjalności: Ameryka Północna lub Ameryka Łacińska.
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego to uczelnia prywatna. Tutaj musicie się oczekiwać z opłatami czesnego. Amerykanistyka na Akademii Krakowskiej nie jest samodzielnym kierunkiem. Jest specjalnością w ramach kierunku stosunki międzynarodowe. Profesja amerykanistyka realizowana jest na Wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych. Do wyboru zarówno studia licencjackie jak i magisterskie.
Kraków to miejscowość wielu uczelni, jest ich aż 32, zatem korzystając z naszej przeglądarki na pewno wybierzecie coś dla siebie.

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/artykul,uczelnie-z-kierunkiem-amerykanistyka-w-krakowie,16174.html

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.