Ładowanie...
Regulamin korzystania z usług serwisu iOferta.pl z dnia: 2.1.2019 r

1. Zobowiązujesz się do wykorzystywania udostępnionego Ci serwisu zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i przyjętymi zasadami kul

2. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz zdjęcia. Nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.

3. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta (ogłoszenia) lub zdjęcia, jeżeli będziesz wykorzystywać konto niezgodnie z prawem, (będziesz używać wulgarnych słów, obrażających lub poniżających innych ), nie podasz wyraźnie danych kontaktowych, ogłoszenie będzie działać na szkodę serwisu lub innych użytkowników albo jeżeli przy rejestracji konta podasz nieprawdziwe dane (np. zdjęcie).

4.Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie bez poinformowania o tym użytkowników.

5. Serwis zastrzega sobie prawo do umieszczenia treści reklamowej w dowolnym miejscu tego serwisu oraz zastrzega sobie prawo do wysyłania materiałów reklamowych oraz informacji o ogłoszeniach do zarejestrowanych w nim użytkowników. 

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.