Ładowanie...

Konferencje na Mokotowie

Dzielnica Mokotów w Warszawie to wspaniałe miejsce na stworzenie konferencji. Niech tego modelem będzie Regent Warsaw Hotel. Ten doskonały hotel cieszy się zadowoleniem gości biznesowych oraz turystów z całego świata również z uwagi na swoje umiejscowienie obok Parku Wilanowskiego, u zbiegu ulic Belwederskiej i Spacerowej, 20 minut od lotniska im. Fryderyka Chopina oraz 10 minut od Dworca Centralnego.
Hotel oferuje swoim zaproszonym podnajem klimatyzowanej Sali konferencyjnej z dostępem do światła dziennego z osprzętem audiowizualnym. By pójść naprzeciw oczekiwaniom gości przygotowany został pakiet konferencyjny w skład, którego włączono wynajem sali, oprzyrządowanie sali, środki konferencyjne dla każdego uczestnika, dwie przerwy kawowe, lunch, napoje bezalkoholowe do lunchu, wi-fi dostępne dla wszystkich członków konferencji, darmowe miejsca parkingowe dla autora oraz specjalna cena dla uczestników.
Nadto dostępny nocleg, jedzenie w eleganckiej restauracji, bezpłatny wstęp do centrum fitness (basen, sauna, jacuzzi) oraz bonusy na organizację świątecznego przyjęcia firmowego w grudniu 2018 roku.
Nasza przeglądarka to ognisko ponad 36 obiektów tylko na Mokotowie. Z pewnością każdy wybierze tu coś dla siebie.

http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/dzielnica/Mokotow/4/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.