Ładowanie...

Dlaczego warto studiować w Warszawie?

Ciekawią Cię uczelnie w stolicy? Nie potrafisz się zadecydować jaki kierunek wyłonić? Uraczymy Cię dokładną informacją, koniecznie zajrzyj na naszą stronę.
Modnym celem, analizowanym ze zainteresowaniem oraz ogromnymi szansami zawodowymi są studia azjatyckie. Studia azjatyckie Chiny i Azja Wschodnia to cel, który odkryjecie w propozycji edukacyjnej Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych działającego w ramach Uniwersytetu Humanistycznego SWPS.
Studia azjatyckie studiować można na licencjackim. Kierunek otwarty jest w trybie stacjonarnym, a żacy mogą ukierunkować swoją naukę w dwóch specjalnościach: dyplomacja i organizacje międzynarodowe oraz biznes międzynarodowy.
Uniwersytet Społeczny SWPS gwarantuje naukę na wysokim stopniu edukacji wyższej. Zgodnie z rankingiem Magazynu Perspektywy jest to najwspanialsza niepubliczna szkoła wyższa w Polsce.
Stolica zapewnia idealny start w życie zawodowe, a wychowankowie kierunku studia azjatyckie mają przed sobą możliwości zrobienia kariery w korporacjach funkcjonujących na rynkach azjatyckich, firmach azjatyckich działających w Polsce, administracji rządowej, organizacjach międzynarodowych czy choćby placówkach konsularnych i dyplomatycznych.
Upraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania oferty.

http://www.studiawarszawa.com/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.