Ładowanie...

opieka osób starszych w Niemczech

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w miejscowości Gillenfeld
STAN ZDROWIA PODOPIECZNYCH:
Data urodzenia: M:01.09.1932;K:14.07.1928 Wzrost: 170/150cm Waga: 70/55 kg
Miła seniorka cierpi na średniozaawansowaną demencję, w szczególności doskwiera jej dezorientacja co do czasu i miejsca. Ponadto doskwiera jej cukrzyca, co jest regulowane lekami. Seniorka porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy codziennej higienie oraz przebieraniu. Jakiś czas temu senior przewrócił się i na obecną chwilę górna część tułowia jest obtłuczona, co powoduje problemy ruchowe. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Cierpi na cukrzycę, nadciśnienie oraz alergię. Słabo widzi oraz słyszy. Ma problemy z wypróżnianiem się. Pan Alfons potrzebuje pomocy przy codziennej toalecie, ponadto dwa racy z tygodniu przychodzi opieka medyczna, która kąpie podopiecznego. Dodatkowo niezbędna jest pomoc przy przebieraniu oraz przy przejściu do toalety.
OBOWIĄZKI:
Dwa razy dziennie do Pani Christine i Pana Alfonsa przychodzi opieka medyczna, która podaje im lekarstwa. Dodatkowo przychodzi tez opieka medyczna. Poza nadzorowaniem podopiecznych do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów.
INFORMACJE DODATKOWE:
Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym o powierzchni około 120 m2. W domy są niezbędne sprzęty: winda wannowa, krzesełko toaletowe, balkonik. Do dyspozycji opiekuna lub opiekunki jest duży pokój o powierzchni około 20m2 z osobną łazienką. W pokoju jest telewizor, na miejscu jest dostępny Internet. Opiekun lub opiekunka może również korzystać z sauny, która znajduje się w domu. Do sklepu jest około 10 minut spacerem, do dyspozycji jest również rower.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.