Ładowanie...

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Göppingen- Holzheim, okolice Schwabisch Gmünd, Kirchheim unter Teck, 45 km od Stuttgartu, Niemcy


Obecnie poszukujemy osoby z podstawową lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Zlecenie od 13.01 na 2 miesiące

Podopieczna ma 85 lat, 150 cm wzrostu i waży około 65 kg. Seniorka posiada I stopień niepełnosprawności, porusza się przy pomocy balkonika lub przy asekuracji drugiej osoby. Ma zaburzoną dezorientację co do czasu, miejsca i osób. Zdiagnozowano u niej lekką demencję. Starsza Pani samodzielnie korzysta z toalety, nie stosuje żadnej diety. Raz w tygodniu odwiedza ją opieka medyczna, aby przygotować leki na cały tydzień oraz dwa razy tygodniowo aby umyć podopieczną. Poza opieką medyczną odwiedza ją pielęgniarka, która wspólnie spędza z nią czas - spaceruje, rozmawia, gra w gry planszowe. Seniorka mieszka wraz ze swoim mężem, który jest osobą niewymagającą opieki w domku jednorodzinnym o powierzchni około 100 m2.

Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie 1090 Euro netto/miesiąc
- pokój ze standardowym wyposażeniem, stały dostęp do internetu, dostępny samochód
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

Wymagania:
- pomoc przy codziennych czynnościach, wsparcie przy higienie, kąpielach, przebieraniu, dawkowanie leków podopiecznej
- prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, gotowanie
- organizowanie czasu wolnego

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

Jeśli nasza oferta nie jest dla Pani/Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Aneta Napora
Tel: 886 421 341
Mail: aneta.napora@pmh.info.pl
www.pflegemitherzen24.pl


Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.