Ładowanie...

Wyjedź do Niemiec, pomagaj i zarabiaj

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Bergisch Gladbach, okolice Kolonii, Bonn, Leverkusen, Niemcy


Obecnie poszukujemy osoby z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Zlecenie od zaraz na ok. 2 miesiące

Podopieczny ma 80 lat, waży 90kg i mierzy 190cm wzrostu. Cierpi na lekką demencję, czasami bywa zdezorientowany, doskwiera mu depresja po śmierci żony, posiada pierwszy stopień niepełnosprawności. Cierpi także na inkontynencję – sporadycznie potrzebne są pampersy (zwykle pije bardzo mało, gdy wypije za dużo wymaga założenia pampersa). Ma alergię na pyłki oraz oponiaka mózgu, który od 20 lat jest nieaktywny. Senior jest opisywany jako serdeczna, miła i rozmowna osoba. Chętnie wychodzi na długie spacery, wymaga jedynie lekkiego wsparcia. 3x w tygodniu odwiedza go opiekunka, raz w tygodniu zagląda do niego brat, również kobieta zajmująca się sprzątaniem przychodzi raz w tygodniu na ok. 4godziny.


Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie 1300 Euro netto/miesiąc
- osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, stały dostęp do internetu,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

Wymagania:
- pomoc przy codziennych czynnościach – senior wszystkie czynności stara się wykonywać samodzielnie
- prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie
- dotrzymywanie towarzystwa

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

Jeśli nasza oferta nie jest dla Pani/Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Aneta Napora
Tel: 886 421 341
Mail: aneta.napora@pmh.info.pl
www.pflegemitherzen24.pl


Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.