Ładowanie...

Promienniki ciepła podczerwieni 1500W - 4500W

Promienniki HLW to seria wysokiej jakości grzejników od brytyjskiego producenta Victory Lighting. Urządzenia o mocy 1500W do 4500W są połączeniem solidnej konstrukcji z doskonałym projektem, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do zastosowań domowych, jak i do celów komercyjnych. Cała seria dostępna tutaj: http://termo-sklep.pl/promienniki-podczerwieni-lampy-grzewcze-ir-a.html
Seria HLW to wyróżniane w testach promienniki ciepła wykorzystujące najbardziej wydajną technologię emisji ciepła w podczerwieni krótkofalowej (zakres IR-A), zaprojektowane by zaspokajać potrzeby przede wszystkim w zakresie ogrzewania na zewnątrz. To grzejniki odporne na warunki atmosferyczne (klasa ochrony IP55, puło- i wodoszczelne), odpowiednie do wielu zastosowań, w tym do stosowania w trudniejszych warunkach zewnętrznych.
Elementem grzewczym w promiennikach HLW są pozłacane lampy halogenowo – kwarcowe z włóknem wolframowym, dające błyskawiczne ciepło o wysokiej energii. W odróżnieniu do innych urządzeń grzewczych do stosowania zewnętrznego, te promienniki cechuje niski poziom lśnienia, a użytkownicy odczuwają ciepło i komfort zaraz po włączaniu, niezależnie do warunków otoczenia. Te promienniki dają bardzo efektywny strumień ciepła przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów, dając więcej możliwości ich praktycznego wykorzystania. Zainstalowana w tych promiennikach lampa grzewcza typu Gold jest wymienna. Przewidywana trwałość tego emitera to nawet 7000 h pracy.
Efekt grzewczy promienników HLW został poprawiony w relacji do wielu produktów na rynku, dzięki oryginalnemu projektowi (HeatLight Technology), opartemu na połączeniu opatentowanej lampy i bardzo skutecznego reflektora.

Informacje na temat ogrzewania promiennikami: http://termo-sklep.pl/promienniki-ciepla-podczerwieni-informacje.html

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.