Ładowanie...

Systemy Deskowania-SZALUNKI STROPOWE-Sprzedaż

Sprzedaż szalunków systemowych.

Szalunki stropowe FORZA 2000 polecane przez naszą firmę są systemem przeznaczonym do realizacji stropów żelbetowych lub prefabrykowanych.Podstawą systemu FORZA 2000 są łatwe w montażu i w dostosowaniu do każdej powierzchni profile stalowe(powłoka ocynku), tworzące płaską i wytrzymałą strukturę nośną.Jest to odpowiedni system do wznoszenia budynków wielopiętrowych o dużych powierzchniach stropów jak i dla budownictwa jednorodzinnego.

Zawiera się z trzech podstawowych elementów (profil prowadzący, profil główny, wstawka). Podparcie można realizować w środku długości wstawki co umożliwia późniejszy demontaż już po 3 dniach od betonowania (z wyjątkiem elementów podpartych) robiąc bezpośrednio podparcie na stropie przy użyciu wstawki odzyskiwalnej i przenosząc cały materiał na kondygnację wyżej.
Najszybszy i najbardziej opłacalny system stropowy na rynku. Jego podstawową zaletą jest powtarzalność wszelkich czynności i kombinacji.

*System szalunków stropowych:

-profil prowadzący 4m

-profil główny 2m, 4m

-profil pomocniczy 4m

-wstawka 2m

m2-77 zł.


*System oferuje dużą swobodność przy realizacji zmian kierunków, składa się z elementów stalowych

-profil prowadzący 1m

-profil główny 2m, 4m

-wstawka odzyskiwana 1m

ml/66zł.

Szalunki stropowe posiadają pełną dokumentację techniczną i certifikat producenta.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr.tel.530487766

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.