Ładowanie...

Panele grzewcze grzejniki na podczerwień 350W-950W

Ecosun U+ panele grzewcze na podczerwień, grzejniki promiennikowe czeskiej marki Fenix. W tej serii dostępne również panele grzewcze o mocach 300W, 600W 700W, 850W. Oferta : http://termo-sklep.pl/panele-grzewcze-grzejniki-na-podczerwien-dom-biznes.html

Estetyczny, niezawodny i wykonany z wysokiej jakości materiałów panel grzewczy od doświadczonego czeskiego producenta. Bezramowe wykończenie sprawia, że grzejniki Ecosun U+ pasują do każdego wnętrza (model 300W także jako element sufitu podwieszanego typu Armstrong).
Grzejniki płytowe na podczerwień Ecosun U+, dzięki zastosowaniu uniwersalnego uchwytu (w zestawie), oraz specjalnego termo-bezpiecznika, mogą być instalowane standardowo na suficie (poziomo), jak i na ścianie (pionowo). Wszechstronność paneli grzewczych marki Fenix pozwala na stosowanie do ogrzewania obiektów mieszkalnych (domów, mieszkań, domków rekreacyjnych) oraz komercyjnych (hotele, restauracje, obiekty użyteczności publicznej, sklepy i in.). Obudowa panelu Ecosun U+ wykonana ze stali pokryta jest specjalną powłoką Thermocrystal (warstwa drobnego kwarcu) zwiększającą powierzchnię emisji fali cieplnej oraz poprawiającą kąt rozprzestrzeniania się promieniowania podczerwonego. Grzejniki standardowo dostępne w kolorze białym, malowane farbą proszkową o zwiększonej odporności. Zastosowana izolacja zapobiega wydostawaniu się ciepła poprzez tylną ścianę panela.
Powierzchnia panelu grzewczego nagrzewa się maksymalnie do temperatury 100°C. Urządzenie osiąga pełną moc grzewczą w czasie około 10 minut. Posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne.
Spełnia surowe normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska, posiada obowiązkowy na terenie Unii Europejskiej znak CE.

Informacje o ogrzewaniu podczerwienią: http://termo-sklep.pl/panele-grzewcze-grzejniki-na-podczerwien-informacje.html

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.