Ładowanie...

ZAGINARKA NOWOCZESNA 3140 / 1.0 DO BLACHY PROD-MASZ KOSZALIN, BIAŁOGARD, SŁAWNO, SZCZECIN

PROD-MASZ
Grzegorz Gwisdalla
Tel.:607102855
89-506 Żalno
ul.Kolejowa 8

Jesteśmy Producentem maszyn i urządzeń do obróbki blach.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła kontrola jakości pozwala nam uzyskać solidne i trwałe produkty przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.
Jako producent maszyn blacharskich nasza firma proponuje kompleksową ofertę skierowaną do konkretnych potrzeb i wymagań ze strony Klientów.


SPRZEDAM ZAGINARKĘ 3140mm / 1.0mm

Oferujemy państwu nową, prostą w obsłudze maszynę ZGR 3140 / 1.0mm. Maszyna wyposażona jest w obustronne mechanizmy mimośrodowe, śruby rzymskie, sprężyny gazowe, zderzaki pomiarowe, stół tylni, kątomierz, gwarancję oraz certyfikat CE. Wyposażenie do każdej maszyny jest gratis! Zaginarka może być wyposażona w Nożyce Krążkowe, które przesuwamy ręcznie. Oferujemy państwu szybki i pewny serwis gwarancyjny, a także tani serwis pogwarancyjny. Nożyce krążkowe nie wchodzą w skład wyposażenia zaginarki. Cena 600zł.
 
PARAMETRY MASZYNY:

-maksymalna długość robocza krawędziarki 3140 mm
-do gr. blachy max. 1, 0 mm
-waga ok. 920 kg maszyny ręcznej
-cięcie nożycami na całej długości roboczej
-podnoszenie górnej belki w trzech położeniach
-maksymalny prześwit między belkami 80 mm
kąt gięcia 1600
 
Zaginarka jest dostosowana do zaginania blach ocynkowanych lub zwykłych (także z powłoką tworzywa sztucznego) o grubości do 0.8mm. Kantmaszyna jest przystosowana również do zaginania blach miękkich, takich jak miedź 1.25mm albo aluminium o grubości do 1.5mm

W OFERCIE PRODUCENTA ZNAJDZIECIE PAŃSTWO RÓWNIEŻ: ZAGINARKI O RÓŻNYCH DŁUGOŚCIACH ROBOCZYCH, ZWIJARKI, ŻŁOBIARKI, NOŻYCE KRĄŻKOWE, ZAWIJARKI KRAWĘDZIOWE, DOGNIATARKI, PRASY HYDRAULICZNE

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.