Ładowanie...

Tanie wycieczki i wypady weekendowe

Przygotowujesz się do wypadku na weekend w towarzystwie przyjaciół? Próbujecie znaleźć miejsce, w którym przeżyjecie wspaniałe chwile i nie będziecie myśleć o żadnych problemach? W takim razie zapraszamy na weekendowy wyjazd do Energylandii.

To właśnie my posiadamy największy w Europie Środkowo-Wschodniej rollercoaster. Jeżeli Ty i Twoi znajomi macie ochotę na przypływ adrenaliny, to możemy Wam zaproponować także huśtawkę typu Aztec Swing, kamikaze oraz wieżę swobodnego spadania. Spośród pozostałych atrakcji polecamy między innymi kolejkę widokową, rwącą rzekę i aquapark. Kiedy poczujecie głód i zechcecie odpocząć od zabawy, możecie udać się na dobry posiłek do jednego spośród licznych punktów gastronomicznych. Wycieczka weekendowa do Energylandii to także idealna okazja do obejrzenia filmu w technologii 7D albo zwiedzenia wspaniałej Wioski Wikingów.

To wyłącznie część tego, co przygotowaliśmy w naszym parku rozrywki. Jeżeli pragniesz sprawdzić dokładną ofertę, to zapraszamy na prowadzoną przez nas stronę internetową.

http://energylandia.pl/wycieczki/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.