Ładowanie...

WIELKIE GRILLOWANIE W PENSJONACIE AMELIA

Ciepłe letnie wieczory sprzyjają przyjęciom, a wiadomo, że posiłek nigdzie nie smakuje tak dobrze, jak na świeżym powietrzu. W malowniczym, uzdrowiskowym miasteczku u podnóża Bieszczad mieści się Pensjonat Amelia. Z myślą o Państwa wypoczynku i dobrej zabawie została stworzona specjalna oferta :„Wielkiego grillowania w altanie obok pensjonatu”
To tutaj odnajdą Państwo swoje ulubione smaki potraw z grilla przyrządzone według tajemniczej receptury iwonickich kucharzy. A wieczór może umilić Państwu występ regionalnej kapeli lub opowieści miejscowego gawędziarza.
Wielkie grillowanie w Pensjonacie Amelia to także doskonałe miejsce na firmową imprezę integracyjną lub uroczysty posiłek na świeżym powietrzu.

Ceny imprez grillowych ustalane są indywidualnie w zależności od ilości osób, a także obfitości menu. Wahają się w przedziale od 30 zł do 60 zł od osoby.
Więcej informacji na stronie http://pensjonatamelia.pl


Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.