Ładowanie...

STOLARZ - PRODUKCJA OKIEN (praca w Niemczech)

Oferujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - umowa z pracodawcą niemieckim
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy
• Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajętych mieszkaniach
• Darmowy kurs języka niemieckiego
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Polski konsultant wspiera pracowników w trakcie załatwiania formalności urzędowych jak meldunek, złożenie wniosku o Kindergeld
• Przez cały okres zatrudnienia kontakt z polskim partnerem – Agencją Pracy Koncepcja
• Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
• Praca w dużej firmie produkcyjnej przy produkcji okien drewnianych i ew. aluminiowych
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Obróbka materiałowa PVC, drewno, aluminium, guma
• Prace manualne np. zakładanie uszczelek , szklenie, silikonowanie
• Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
• Kilkuletnie DOŚWIADCZENIE zawodowe w produkcji okien i drzwi drewnianych
• Wiedza o drewnie
• Zdolności manualne
• Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
• Znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana
• Prawo jazdy (własny samochód mile widziany)

Sposób aplikowania:

stolarz@koncepcja.eu

nr tel. 71 3438073, kom.792 785 242, kom.791080654

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.