Ładowanie...

Monter konstrukcji stalowych - praca w Niemczech

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy – różne lokalizacje, różne miasta

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
• Zatrudnienie na pełny etat
• Wynagrodzenie w wysokości 11, 83 Euro brutto/godzinę plus 3-4 Euro netto /godzinę diety. Średnie wynagrodzenie = ok. 1900 Euro netto/etat plus nadgodziny.
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, DARMOWE
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Wykonywanie prac związanych z budową, przebudową, naprawą i rozbiórką konstrukcji stalowych
• Prace na ziemi oraz na wysokości
• Prace ślusarskie przy obróbce metalu: szlifowanie, borowanie, docinanie materiału
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne mile widziane
• Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
• Brak przeciwwskazań do prac na wysokości
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
• Umiejętność spawania mile widziane
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• Dobry stan zdrowia

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:

konstrukcje-stalowe@koncepcja.eu

Agencja Pracy Koncepcja,
Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719, kom.792 785 242
e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.