Ładowanie...

SPŁYWY KAJAKOWE PRZECHLEWO

Znajdą nas Państwo w Przechlewie. Gmina ta leży na południowym zachodzie województwa pomorskiego na falistej równinie przeciętej doliną rzeki Brdy.
Widoki rzek, rozległych jezior i lasów to krajobrazy, które będą Państwo mogli oglądać podczas urlopu.
Różnorodna przyroda wzdłuż rzek oferuje idealne warunki na spływy kajakowe.
Wypożyczając u nas kajaki możecie Państwo samemu lub z przyjaciółmi przepłynąć Brdę, Wdę, Piławę, Gwdę, Zbrzycę, Chocinę, Słupię, Łupawę, Parsętę, Drawę, Wieprzę, Rurzycę oraz inne rzeki. Oferujemy Państwu kajaki polietylenowe (VISTA) i poliestrowe (TOURIST). Wypożyczając kajaki lub canoe dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie. Nasze kajaki wraz z osprzętem dowozimy do miejsca rozpoczęcia spływu na terenie północnej Polski (min. Kaszuby). Na spływy kajakowe powinni Państwo zaopatrzyć się w worki foliowe do zabezpieczenia ubrań. Przydatne będą wodoszczelne pojemniki na portfel, telefon itp.

Do współpracy zapraszamy ośrodki wypoczynkowe, właścicieli kwater agroturystycznych, zapraszamy na kajaki, spływy kajakowe rodziny i duże zorganizowane grupy.

Dane kontaktowe Superkajak.com
Superkajak Sławomir Napiórkowski
ul. Dworcowa 35
77-320 Przechlewo

e-mail: slawek@superkajak.com
kom: 606 814 880

http://www.superkajak.com

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.