Ładowanie...

ORGANIZACJA SPŁYWÓW KAJAKOWYCH BRDA\

Znajdą nas Państwo w Przechlewie. Gmina ta leży na południowym zachodzie województwa pomorskiego na falistej równinie przeciętej doliną rzeki Brdy.

Widoki rzek, rozległych jezior i lasów to krajobrazy, które będą Państwo mogli oglądać podczas urlopu.
Różnorodna przyroda wzdłuż rzek oferuje idealne warunki na spływy kajakowe.

Wypożyczając u nas kajaki możecie Państwo samemu lub z przyjaciółmi przepłynąć Brdę, Wdę, Piławę, Gwdę, Zbrzycę, Chocinę, Słupię, Łupawę, Parsętę, Drawę, Wieprzę, Rurzycę oraz inne rzeki. Oferujemy Państwu kajaki polietylenowe (VISTA) i poliestrowe (TOURIST). Wypożyczając kajaki lub canoe dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie. Nasze kajaki wraz z osprzętem dowozimy do miejsca rozpoczęcia spływu na terenie północnej Polski (min. Kaszuby). Na spływy kajakowe powinni Państwo zaopatrzyć się w worki foliowe do zabezpieczenia ubrań. Przydatne będą wodoszczelne pojemniki na portfel, telefon itp.

Do dyspozycji posiadamy własny parking. Tutaj mogą Państwo zostawić swoje samochody i przesiąść się do naszych busów, którymi przewieziemy Was na miejsce rozpoczęcia spływu. Tak rozpoczyna się urlop na wodzie! Po zakończeniu spływu przyjeżdżamy po Państwa.

Rezerwacje na kajaki (spływy kajakowe) przyjmujemy na adres e-mail: slawek@superkajak.com

Do współpracy zapraszamy ośrodki wypoczynkowe, właścicieli kwater agroturystycznych, zapraszamy na kajaki, spływy kajakowe rodziny i duże zorganizowane grupy.

Dane kontaktowe Superkajak.com
Superkajak Sławomir Napiórkowski
ul. Dworcowa 35
77-320 Przechlewo

e-mail: slawek@superkajak.com

internet: www.superkajak.com

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.