Ładowanie...

OPTICO - Zdrowe Odżywianie dla Kota

Sklep internetowy obtkarma.pl sprzedaje najlepszej klasy karmy dla kotów i psów – w tym miejscu klienci mogą kupić karmy marek Oven-Baked Tradition, Naturest, Tailswingers oraz Wellfed, które powstają tylko z wybornej jakości surowców, co sprawia, że dzięki nim można stworzyć zbilansowaną i pyszną dietę dla zwierzęcia.
W sklepie dostępne są:
karma sucha i mokra dla psów
karma sucha i mokra dla kotów
smakołyki dla zwierząt
Dostarczane przez sklep produkty to sprawdzony pomysł na zdrowe odżywienia dla kota oraz psa. Bazują one przede wszystkim na najwyższej jakości mięsach oraz innych produktach, obejmują bogactwo witamin i komponentów mineralnych, które są niezbędne dla kotów i psów, a to wszystko w smacznej postaci karm na każdy dzień adekwatnie z holistyczną filozofią żywienia zwierząt.
Zamówienia na karmy i przysmaki od Oven-Baked Tradition, Naturest, Tailswingers i Wellfed można robić cały czas na witrynie internetowej firmy. Tutaj można również wyszukać wiele pomocnych porad żywieniowych.
Zachęcamy serdecznie do wybrania oferty sklepu obtkarma.pl!

Kontakt:
OPTICO - Zdrowe Odżywianie Holistyczne Naszego Kota
Os.Przyjaźni 23/27
61-689 Poznań
tel: 730446716
tel: 732697781
obtkarma.pl
sklep@obtkarma.pl
Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.