Ładowanie...

Familo-zarabiaj kupując

Celem familo jest spopularyzowanie transakcji internetowych. Naszym dążeniem jest umożliwienie jak największej liczbie osób dokonywania codziennych zakupów przez internet w konkurencyjnych cenach. Platforma oferuje znane produkty, obecne już na rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów. Ponadto przedsiębiorczym osobom umożliwiamy uzyskanie dochodu w branży e-commerce w prosty i bezinwestycyjny sposób.
Co daje Ci rejestracja w familo
Brak kosztu rejestracji. Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność. Możliwość uzyskania rabatu, który może stanowić 90% zakupów. Oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku. Ceny oferowanych towarów bardzo konkurencyjne, w wielu przypadkach nawet kilka procent poniżej cen oferowanych przez sklepy wielkopowierzchniowe. Jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży. Możliwość rekomendowania innych uczestników, aby uzyskać korzyści (czyli dodatkowe premie), ale nie jest to konieczne. http://www.familo.com/r/kasialukaszewska

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.