Ładowanie...

Mieszkania na sprzedaż Stargard - modehpolmo.pl/osiedlecentrum

W Polsce buduje się coraz więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie głównie wśród młodych małżonków. Potrzeby są tak wysokie, że deweloperzy pokonują rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną także wartości mieszkań, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Na dodatek maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych położeniach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych mieszkań deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród licznych ofert pojawiła się bardzo ciekawa, dotycząca apartamentów w Stargardzie. Z jakiego powodu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, lokalizacja takie posiada dużo atutów.

Budowa apartamentów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Główny zakończy się już w czwartym kwartale obecnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Trzeba uzupełnić, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co także można uznać za dogodną okoliczność dla mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te apartamenty, mogą również liczyć na zarządzanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.

Więcej na https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.