Ładowanie...

Mieszkania Stargard - modehpolmo.pl/osiedlecentrum

W Polsce stawia się coraz to więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie zwłaszcza wśród początkujących małżonków. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy pokonują rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną także ceny apartamentów, między innymi dlatego, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. W dodatku spada ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród mnogich ofert pojawiła się bardzo ciekawa, dotycząca domów w Stargardzie. Czemu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, lokalizacja takie ma dużo zalet. Oto niektóre z nich:
* Po pierwsze bliskość komunikacji miejskiej, pozwalająca na swobodne poruszanie się nią po mieście.
* Zgromadzenie w pobliżu największych sklepów i lokali gastronomicznych typu restauracje i bary.
* Dla właścicieli samochodów na pewno nie bez znaczenia będzie okoliczna stacja paliw.
* Rodzice natomiast będą zadowoleni z położonych w pobliżu ośrodków oświaty, a mianowicie szkoły i przedszkola.

Budowa apartamentów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Początkowy ukończy się już w czwartym kwartale obecnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Trzeba dodać, że parter zarezerwowany będzie dla przeróżnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te apartamenty, mogą również liczyć na dysponowanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.

Więcej na https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.