Ładowanie...

Kominy piece wolnostojące

Nasza oferta to nowoczesne piece kominkowe wolnostojące (zwane też piecyk koza), żeliwne, stalowe, kaflowe to szeroka oferta francuskiego producenta INVICTA, który powstał w 1926 roku i do dziś pozostaje liderem w produkcji wkładów, kaset oraz pieców wolnostojących opalanych drewnem oraz pelletem.

Wysoka jakość, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Producent nie mniejszą wagę przywiązuje także do kwestii ochrony środowiska. Piece wolno stojące Invicta spełniają wymogi przyjaznego środowisku programu Flamme Verte.

Zastosowanie technologii wtórnego spalania pozwoliło na zwiększenie ich sprawności oraz ograniczenie emisji spalin CO. Piece wolnostojące INVICTA posiadają 5 letnią gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do konsultacji doboru piecyka wraz z materiałami instalacyjnymi na naszej stronie https://onfire.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.