Ładowanie...

Łatka ? mini amstaff ? JRT ? czy kundelek ?

Łatka miała domek , miała pana , pełną miskę i rękę do głaskanie , była kochana , ale tylko pozornie , kiedy pojawił się pierwszy problem ? cieczka , pan postanowił się jej pozbyć . Jej i siostry , bo Łatka ma siostrę Ciapkę .Obie sunie zostały wyrzucone pod bramą schroniska . Żyły tam jakiś czas , w zimnie i o głodzie , jadły ochłapy i spały pod krzaczkiem .
Na szczęście znalazł się dobry człowiek który im pomógł , zabrał do hotelu dla zwierząt gdzie suczki zostały wysterylizowane . Łatka uczy się teraz od nowa kochać , szybko zaakceptowała nową opiekunkę . Niestety sunia ma ogromną anemię , jest w trakcie leczenia , z cierpliwością znosi wszelkie zabiegi , rozumie , że to dla jej dobra . Brana na ręce wtula się całą sobą w człowieka , głaskana mrórzy oczka . z Szukamy dla niej nowego domu , kochającego domu , którego nie przestraszy pierwszy napotkany problem .Łatka w zamian odda całe serce i będzie najwierniejszym przyjacielem . Kontakt Tel. 502 610 354

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.