Ładowanie...

Energooszczędna mechaniczna wentylacji z odzyskiem ciepła

Nie trać 30% ciepła przez tradycyjny system wentylacji grawitacyjnej. Stosuj nowoczesne rozwiązania spełniające wymagania energooszczędności dla budownictwa pasywnego.
Nieefektywna i nie spełniająca wymagań energooszczędności wentylacja nie musi zmuszać cię do montażu bardziej wydajnego, a tym samym droższego w zakupie i użytkowaniu systemu grzewczego.
Rozwiązaniem na miarę współczesnych czasów jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła, która zapewni nam wymierne oszczędności zimą oraz naturalny chłód latem.
Gruntowy powietrzny wymiennik ciepła (w skrócie GPWC) http://www.wymiennikgruntowy.pl/ firmy PRO-VENT jest instalacją zapewniającą stały dopływ świeżego, oczyszczonego z grzybów i bakterii, przefiltrowanego powietrza do centrali wentylacyjnej. Wymiennik wykorzystując energię geotermalną gruntu (darmowe odnawialne źródło energii tzw. OZE), wstępnie podgrzewa lub schładza powietrze. GPWC PRO-VENT to bezprzeponowy wymiennika płytowy, w którym powietrze bezpośrednio styka się z gruntem, co przekłada się na bardzo wysoką sprawność systemu i jego właściwości polegające na dowilżaniu (lub) osuszaniu powietrza.
Jesteśmy przekonani, że cieszący się coraz większym uznaniem system gruntowego powietrznego wymiennika ciepła przyczyni się do wymiernych oszczędności u wielu inwestorów. Wzrost świadomości konieczności ochrony środowiska naturalnego poprzez stosowanie odnawialnych źródeł energii zapewne zwiększy udział rozwiązań proekologicznych w wentylacji. Już dziś wiemy, że mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła z wykorzystaniem GPWC stała się ważnym elementem budownictwa energooszczędnego i przyczynia się do uzyskania znacząco lepszych parametrów energetycznych budynku w procedurze przyznawania świadectw energetycznych.

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.