Ładowanie...

praca dla opiekunki os. starszej

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferuje legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 73- letniej podopiecznej mieszkającej w Aachen. Podopieczna waży: 47kg, wzrost: 160cm.
Podopieczna choruje na nowotwór, psychicznie oraz fizycznie jest sprawna. Samodzielnie się porusza, ubiera, myje, rozbiera, korzysta z toalety. Na tą chwilę nie ma potrzeby nocnego wstawania. Do tej pory podopieczna nie korzystała z pomocy opiekunki. Pani , która teraz tam pojedzie będzie pomagała podopiecznej w codziennych czynnościach , wychodziła z podopieczną na spacery oraz prowadziła gospodarstwo domowe: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów.
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym 120mq. Dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do ustalenia z rodzina podopiecznej. Do sklepu jest ok 10 min drogi pieszo.
Zlecenie jest od zaraz na 2 mc .Wynagrodzenie : 1200e/mc.
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego.
Kontakt : 508 624 667 .Więcej informacji o firmie na: www.pflegemitherzen24.pl. Jesteśmy też na Facebooku : https://www.facebook.com/Pflege-mit-Herzen-24-28385279173…/…

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.