Ładowanie...

Sprzedam dom na działce 3000m2 z basenem 50m2 - Ostrów Mazowiecka

http://dom-na-sprzedaz-ostrow-mazowiecka.manifo.com/

Powierzchcnia Całkowita - 420m2
Powierzchcnia Użytkowa - 180m2
Taras - 30m2
Garaże:
- 1 w budynku
- 2 wolnostojące
4 poziomy
3 łazienki
Salon - 50m2
Kuchnia - 25m2
7 pokoi

Technologia wykonania: murowana
Stan budynku: do odnowienia
Pow. działki [m2]: 3000
Ogrodzenie: Tak
Gaz: Nie
Prąd: Tak
Szambo: Kanalizacja
Woda: Tak
Ogrzewanie: piec węglowy
Ciepła woda: bojler
Materiał wykonania: pustak
Ogródek: Tak

Duży rodzinny dom to główne jego przeznaczenie. Dom ma 2 wejście, móżna więc łatwo oddzielić część mieszkalną, zaś druga nadaję się idealnie na prowadzenie działalności gospodarczej typu gabinet lekarski, doradztwo finansowe itp (pokój, toaleta, poczekalnia).

Dom posiada podwójne ogrzewanie -piec olejowy i piec typu Hajnówka. Ciepłą wodę można uzyskać z CO. Cały dom jest podpiwniczony - posiada pralnię, chłodnię, pomieszczenie przygotowane do podłączenia np. sauny oraz pomieszczenie na opał. W domu, w salonie o pow. 50 m2 znajduje się bardzo ładny i bezawaryjny kominek. Z tego pokoju jest wyjście na taras . Z tarasu jest zejście do ogrodu i basenu ( 50 m2), przygotowanego do podłączenia oczyszczalni.

Na terenie posesji znajdują się dodatkowo bardzo duże trzy garaże i box dla psów. Ponadto cała posesja jest pięknie zadrzewiona. Dom jest podłączony do monitoringu. Zdjęcia wnętrz prześlę na życzenie, na adres mailowy.

Za domem jest teren przystosowany na plac zabaw dla dzieci: piaskownica 12m2, huśtawka dwu osobowa z oparciem - zdejmowana na zimę. Dodatkowo konstrukcja na drugą huśtawkę.

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.