Ładowanie...

Sala zabaw dla dzieci w Nowym Targu

Sala zabaw dla dzieci w Nowym Targu

U nas Twoje dziecko będzie bezpieczne pod okiem animatorów i przedszkolanek. Mamy 300 m2 sali zabaw z Mini Cafe dla rodziców oraz bardzo klimatyczną kawiarnią po sąsiedzku. Jest to miejsce dla dzieci ale także dla rodziców, którzy w spokoju mogą odpocząć lub popracować podczas gdy dziecko doskonale będzie się bawić.
Organizujemy imprezy urodzinowe w mobilnej sali bez ścian i osobnych pomieszczeń przez co zapewniamy super zabawę i funkcjonalność. Salę układamy pod ustaloną ilość osób.
Urodziny w Mini Club to super spędzony czas. Dużo animacji i organizacji czasu. Dzieci na ten dzień czekają cały rok. Spełniamy marzenia o fantastycznej imprezie urodzinowej, którą zapamiętają wszyscy mali goście.
Rodziców zapraszamy do klimatycznej kawiarenki Mini Cafe. Serwujemy tam zdrowe przekąski, aromatczne kawy oraz smakowite ciasta prosto z najlepszej pracowni cukierniczej w Nowym Targu.
Dodatkowo zapewniamy dostęp do szybkiego łącza WI FI.

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.