Ładowanie...

Prywatna Szkoła I i II st. Missio Musica

Edukacji muzycznej poświęca się w dwudziestym pierwszym wieku wiele uwagi. To właśnie ona nie tylko zwiększa naszą wrażliwość, ale również uczy nas kreatywności. Nie dziwi więc to, że wzrastającą popularnością cieszą się lekcje muzyczne dla przedszkolaków, a starsze dzieci same proszą rodziców o sposobność nauki gry na instrumentach. Dylematem staje się więc nie zachęcenie dzieci do edukacji, niemniej jednak znalezienie placówki, która będzie w stanie zaoferować ją na realnie wysokim poziomie.

Wymogi te spełnia szkoła muzyczna I i II stopnia Missio Musica potwierdzająca, że wówczas, gdy w grę wchodzi profesjonalna szkoła muzyczna nie może sobie nic do zarzucenia. Placówka ze stolicy działa pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków, jej ofertą jest zatem nie tylko sama nauka gry na instrumentach. W czasie edukacji muzycznej dzieci poznają również historię muzyki, zapraszane są do wzięcia udziału w wspaniałej podróży poprzez różne style oraz epoki, a równocześnie nawiązują przyjaźnie trwające wielokrotnie przez kilka lat. Missio Musica to również wspaniała kadra nie tylko posiadająca gigantyczną edukację, niemniej jednak także potrafiąca przekazać ją swoim podopiecznym.

W szkole I stopnia dajemy najmłodszym szansę na rozbudowanie wrażliwości muzycznej, rozbudzenie pasji muzykowania. Przez naukę w szkole II stopnia gwarantujemy wyśmienite przygotowanie na przyszłość do uczelni na wydziałach muzycznych. W spisie naszych działań jest nauka gry na perkusji, gitarze wiolonczeli, skrzypcach, fortepianie oraz na innych instrumentach.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.