Ładowanie...

Praca na Pralni Niemcy

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI NIEMCY / PRACA TYLKO NA STREFIE CZYSTEJ !
Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem / Hesja

Obowiązki:
• załadunek prania do maszyn piorących
• obsługa i nadzór maszyn piorących i maglujących
• prasowanie i maglowanie
• składanie prania w kostkę i jej pakowanie

Wymagania:
• Znajomość j. niemieckiego lub bez znajomości j. niemieckiego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• rzetelności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków
• umiejętność pracy w zespole
• samochód mile widziany
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
• atrakcyjną stawkę godzinową: 10,50€ bez znajomości języka, 11,50€ ze znajomością języka niemieckiego
• komfortowe zakwaterowanie, odpłatne (100,00€/m-c, kwota stała)
• pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
• nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
• płatny urlop wypoczynkowy
• wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu
• oferujemy prowizję za każdego poleconego pracownika, zatrudnionego przez nas*
*szczegóły po zatrudnieniu

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.
Wzór klauzuli;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.