Ładowanie...

Praca DLA DZIEWCZYN.Wysokie zarobki Warszawa.Praca od zaraz!

Chcesz żyć na wysokim poziomie nie martwiąc się o rachunki a przy tym spełniać swoje marzenia? ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY TYLKO ZDECYDOWANE/KONKRETNE ATRAKCYJNE PANIE MIESZKAJĄCE OBECNIE W WARSZAWIE!! Mile widziane dziewczyny nie pracujące jeszcze w tej branży. Interesują nas TYLKO osoby mieszkające w odległości 20 minut jazdy autem do Centrum. Nie oferuję zakwaterowania w pracy.
Jesteś młoda, atrakcyjna otwarta i pewna siebie? Lubisz towarzystwo mężczyzn? i Duże Pieniądze?. Ukończone 18 lat nie przekracza 26 lat lat, szczupła figura, ZADBANE CIAŁO I TWARZ, pewność siebie, dyskrecja, nastawienie na duże zarobki, chęć do pracy, długie włosy minimum do łopatek. Znajomość dobra języka polskiego oraz podstaw angielskiego. Dyskrecja/anonimowość/bezpieczeństwo.
Najchętniej nawiązuję współpracę z dziewczynami mającymi predyspozycje do pracy na stawce 800 zł/godz.. Brak ukrytych opłat. Zarobki adekwatne do twojego zaangażowania i serwisu. W pracy nie korzystamy z Twoich zdjęć.
Nasi klienci to obcokrajowcy mieszkający w luksusowych hotelach w Warszawie. Praca na wyjazdach na terenie Warszawy popołudniami i wieczorami. PRZECZYTAŁAŚ DOBRZE OGŁOSZENIE I JESTEŚ ZAINTERESOWANA zadzwoń Na numer telefonu +48503631638 Zapraszam konkretne osoby.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.