Ładowanie...

POKOJOWA / POKOJOWY - PRACA WE FRANCJI

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej / pokojowego.
Obowiązki:
• Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych,
• Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy.
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie,
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Zaangażowanie i chęć do pracy,
• Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Pomoc w organizacji przejazdu.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/2017.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r., poz. 922).

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.