Ładowanie...

Opiekunka od zaraz do pana z Brunszwiku!

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę do spokojnego pana z Brunszwiku! Wymagany komunikatywny niemiecki!

Stan zdrowia
Podopieczny ma 84 lata (180 cm wzrostu, 80 kg). Jest osobą leżącą, ale należy go motywować, aby korzystał z wózka inwalidzkiego- pomaga przy transferze. Cierpi na pełną inkontynencję (zakładane ma pielucho-majtki, jest też cewnik). Podopieczny ma problemy z sercem i nerkami, zbiera się woda w organizmie. Jest komunikatywny, spokojny i miły.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów. Praca w ogrodzie nie jest wymagana.
Opieka: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, higienie osobistej, w ubieraniu się, zmiana pielucho- majtek, opróżnianie cewnika, wspólne jedzenie posiłków, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i aktywizacja podopiecznego.
Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być zawsze gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe
Podopieczny mieszka w domu ok. 160 m² z ogrodem wraz z żoną, która nie wymaga opieki. Pani jest bardzo miła i pomaga w opiece nad mężem.
Możliwość zrobienia zakupów blisko od domu.
Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna ( rano i wieczorem)- pomaga przy myciu, zajmuje się czynnościami związanymi z cewnikiem i podaje leki.
Pomoc sprzątająca przychodzi 1x w tygodniu.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu. Czas wolny to jeden cały dzień lub 2x po pół dnia w tygodniu, do uzgodnienia z rodziną.
Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 m-ce

Jesteś zainteresowana i znasz niemiecki w stopniu komunikatywnym? Zadzwoń i zrekrutuj się u nas! Poza danym zleceniem mamy również wiele innych!

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.