Ładowanie...

Jazda czołgiem i innymi pojazdami wojskowymi

Chcesz zrealizować swoje pragnienia? Lub po prostu spędzić miło czas z przyjaciółmi, pamiętać wieczór kawalerski i wspominać go długo jako niezwykłe wydarzenie?
Na pewno każdy z nas, oglądając film "Czterej Pancerni i Pies" chce się poczuć jak załoga "Rudego 102". Twoje marzenie znajduje się na wyciągnięcie ręki! Firma Panzer Farm posiada w swojej eventowej ofercie przejażdżkę różnymi czołgami między innymi T-34 ("Rudy"). Jeśli nie miałeś okazji odbyć przeszkolenia wojskowego, to masz jedyną okazję, aby dotknąć historii i poczuć klimat bitewny - walki do ostatniej kropli krwi. Jazda czołgiem zapisze się w twojej pamięci na zawsze. Potrzebujesz więcej o ofercie, pragniesz dowiedzieć się, jakie dodatkowe opcje w organizacji Twojego czasu mamy "w rękawie" ? Zapraszamy na stronę http://www.panzer-farm.pl/imprezy-integracyjne/ i zadzwoń! Jesteśmy gotowi na wyzwania.

Kontakt:
Panzer Farm Jazda czołgiem w Panzer Farm
http://www.panzer-farm.pl/imprezy-w-klimacie-wojskowym/przejazdzki-militarnymi-pojazdami/
Chrcynno 141,
05-190 Nasielsk
Telefon: 600 880 652
Email: info@panzer-farm.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.