Ładowanie...

GRUPA MUZYCZNA -WESELE-NA TWOJE -WESELE-JEDYNY TAKI ZESPÓŁ /1650 ZŁ/ LUB DJ /950 ZŁ/

Zespół muzyczny -WESELE- świadczy usługę oprawy muzycznej w zakresie imprez okolicznościowych takich jak wesela, imprezy firmowe oraz duże imprezy rodzinne, bankiety, bale sylwestrowe i studniówki.

Gramy wiele hitów jak i nie mniej znanych przebojów, w tym wiele nieszablonowych wiązanek, dużo muzyki tanecznej, rockowej, a także coś nastrojowego dla par i skocznego do wspólnej zabawy wszystkich.

Nie stronimy oczywiście od "Jesteś szalona", "Ciało do ciała", "Daj mi tę noc" i "Jak się masz...", ale dodajemy do tego nieśmiertelne "Przeżyj to sam", piękne polskie ballady ("Każdy swoje 10 minut ma", "Im więcej ciebie tym mniej", "Zawsze tam gdzie Ty") oraz muzykę rockową ("Słodkiego, miłego życia") i polskie ("Małgośka", "Lato", ) oraz zagraniczne ("Listen to your heart") hity. Bardzo chętnie, na życzenie gramy i prowadzimy również biesiadę.

W naszym muzycznym arsenale mamy kilkaset utworów. Zapewniamy prowadzenie, krótkie przerwy, a dokładny repertuar dobieramy do stale bawiących się gości.

Kiedy planujesz wesele proponujemy tradycyjnego marsza weselnego na akordeonie, który towarzyszy Parze Młodej podczas domowych przygotowań do ceremonii i wyjścia z domu.

SYLWESTRA 2013 GRALIŚMY W GRECJI - FIRMA "GRECKIE WAKACJE" wybrała nas jako zespól godny zaufania.

W ofercie mamy-

ZESPÓŁ MUZYCZNY / 1650 zł /
-w składzie zespołu wodzirej-sho'man - zabawy, biesiada, karaoke
-efekty specjalne -lasery-dymnice-bąblownice itp, pirotechnika wewnętrzna
-wokal męski i żeński
-bardzo krótkie przerwy

DJ / 950 ZŁ /
-najlepszy - jedyny w swoim rodzaju śpiewający dj-wodzirej - prowadzenie zabaw itp.
-muzyka non stop
-utwory z całego ostatniego stulecia z podziałem na gatunki

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

WWW.ZESPOLWESELA.PL

TEL.505658153

czekam na kontakt
do miłego

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.