Ładowanie...

Dekarz blacharz do pracy we Francji od zaraz

Miejsce pracy: Francja, Alpy Thonon
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH DEKARZY BLACHARZY DO PRACY WE FRANCJI
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
Doświadczenie na ww.stanowisku w PL i we FR
Język francuski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
Możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem (WARUNEK KONIECZNY)

Obowiązki
Praca z pokryciami dachowymi typu : blacha miedziana
Krycie blachą dachów i fasad
Docinanie, zaginanie blachy
Łączenie blachy z elementami drewnianymi
Montowanie rynien, instalacji do odprowadzania deszczówki
Docinanie blachy przy oknach dachowych, otworach, kratkach wentylacyjnych etc.

Mile widziane
Ekipa 3-osobowa, w tym jedna osoba z językiem francuskim i jedna z samochodem

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Polską umowę na pełny etat
Opiekę koordynatora
Możliwość długofalowej współpracy
Dodatki za język oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem

Więcej informacji pod numerem: +48327758880

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.