Ładowanie...

Bary Kawowe - Barista Na Targi - Kawa Na Targi - Catering Kawowy - Przerwy Kawowe

Bar Event to mobilne bary kawowe w najlepszym wydaniu. Nasi bariści pojawią się wszędzie tam gdzie będzie potrzebna wyśmienita i profesjonalnie przygotowana kawa. Organizujemy zarówno bary kawowe, catering kawowy, kawę na targi, czy przerwy kawowe. Nasze mobilne bary są atrakcją przyjęć weselnych, urodzinowych, bankietów, czy spotkań biznesowych. W każdym wariancie, o każdej porze i w miejscu wybranym przez klienta. Stosujemy wiele rodzajów kaw, ale zawsze są to ziarna najwyższej jakości i najlepsze dodatki smakowe.

Nasi bariści są pełnymi pasji profesjonalistami, którzy dysponują olbrzymią wiedzą i doświadczeniem tysięcy przygotowanych filiżanek kawy! Zajmujemy się nie tyle parzeniem kawy, co podaniem jej w taki sposób, aby każdy z gości zapamiętał ten aromat i wygląd kawy na długie lata. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy niezapomniane kawy Latte Art, które zachwycają niekonwencjonalnymi rysunkami z mleka na powierzchni espresso.

Kawy serwujemy w wyjątkowych barach:
Exclusive Bar – wykonany z pikowanej skóry, podświetlany światłem w sześciu kolorach.
Led Bar – o jego wyjątkowości świadczą panele ledowe, które gwarantują nieograniczone możliwości kolorystyczne. Jest to jedyny taki bar w Polsce!
Music Bar – jedyny w Europie bar podświetlany w rytm muzyki.

Zapraszamy do niesamowitego świata niezapomnianych smaków i aromatów najlepszych kaw na świecie!

Kontakt tel. 500 139 516

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.bar-event.pl, na której znajdują się zdjęcia ze spotkań, które uświetnili nasi bariści oraz referencje klientów oczarowanych naszą kawą.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.