Ładowanie...

Alpha - Profesjonalne Tłumaczenia

Propozycja naszej firmy obejmuje wykonywania usług na rynku tłumaczeń, gdzie możemy zapewnić generowanie pojedynczych usług dotyczących fachowego i generalnego obsługiwania użytkowników zarówno indywidualnych a w tym samym czasie biznesowych.
Nasza firma zaręcza zarówno usługi tłumaczenia artykułów standardowych a dodatkowo wykonywania tłumaczeń specjalistycznych, gdzie posiadamy zespół fachowych praktyków, którzy mogą zagwarantować na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi odbiorcami wsparcie. Jednocześnie w naszej firmie gwarantujemy również tłumaczenia wykonywane zdalnie dodatkowo tłumaczenia bezpośrednie, które wykonywane są ustnie co pozwala na wyłonienie dopasowanych specyficznie usług.
Nasza firma jest w stanie zagwarantować również realizowanie poszczególnych usług począwszy od wstępnego doradztwa, poprzez sprawne oraz szybkie wykonanie pojedynczych usług tłumaczeń, które w naszej agencji tłumaczeń wykonywane są w rozlicznych językach świata.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony biznesowej i do zapoznania się z ofertą!


Kontakt:
Alpha - Profesjonalne Tłumaczenia
ul. Górników 50/131
30-618 Kraków
tel: 793217007
biuro-tlumaczen.tv
info@biuro-tlumaczen.tv

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.