Ładowanie...

Zadbaj o swoje piękno z Fiuu Fiuu

Dużo nerwów w pracy ? A może lubisz dbać o siebie i swoje ciało ? Miałbym ochotę zaprezentować niepowtarzalny salon kosmetyczny i salon SPA w jednym – Fiuu Fiuu Day Spa. W środku czeka na Państwa piękne wnętrze, specjalistyczna obsługa i niezapomniane chwile relaksu !

W spisie usług Fiuu Fiuu Day Spa czeka na ciebie cała gama najróżniejszych zabiegów, które będą indywidualnie dopasowane do twoich potrzeb. To zabiegi na ciało i na twarz, masaże, depilacja woskiem, pielęgnacja, stylizacja i koloryzacja włosów, również manicure i pedicure , a oprócz tego make-up na każdą okazję.

Teraz nie musisz już szukać relaksu poza Warszawą, ponieważ dzięki Fiuu Fiuu Day Spa możesz jeszcze aktualnie skorzystać z najlepszej obsługi i zapomnieć, że jesteś nieustannie w gwarnej stolicy! Ofertę Fiuu Fiuu Day SPA znajdziesz na stronie internetowej: http://fiuufiuudayspa.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.