Ładowanie...

Wieczór kawalerski dla uprawiających sporty siłowe

Wieczór kawalerski dla uprawiających sporty siłowe i kochających zdrowy styl życia.
Uprawiasz czynnie sport, kulturystykę lub uprawiasz sporty siłowe? a wieczór kawalerski kojarzy Ci się z niezdrową kuchnią i rozrywka Ci nie odpowiada?
Nasza oferta jest inna to zdrowa kuchnia i zdrowa rozrywka oto nasze motto i oferta dla fanów sportów i sportów siłowych na wysokim poziomie . Na sportowy wieczór kawalerski proponujemy imprezy tematyczne z dawką zdrowej adrenaliny, oto przykładowe propozycje:
1) MEN Body Building - Jeżeli lubicie aktywność i sport - u nas istnieje możliwość wynajęcia siłowni z profesjonalnym instruktorem i indywidualny trening siłowy w formie zawodów!!! w zamkniętej z tej okazji Siłowni oraz w Sali Sportów Walki + Ekskluzywny Pobyt w SPA po zawodach siłowych , to coś więcej niż zabawa. To kompleksowy pakiet dla Ciebie.
2) Wynajmiemy dla Ciebie również boisko - stadion i lożę Vip, na mega rozgrywiki piłkarskie
3) Miłośnicy nieco mocniejszych wrażeń będą mogli postrzelać z broni na profesjonalnej strzelnicy, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
4) FlyBoard - Ewolucja i Rewolucja Sportów Wodnych,
5) Szkolenie z jazdy sportowej prowadzone przez kierowcę rajdowego, Oferta: ( Spróbuj jazdy profesjonalnym samochodem rajdowym!
6) Motocross
7) MMA, kickboxing, boks, K-1 rules i Muay Thai - jeżeli lubisz i pasjonujesz się tego typu sportem to zapraszamy na wspaniały wieczór kawalerski z trenerem
8)Kondycja na zawołanie: trening kondycyjny z instruktorem w plenerze , Nordic Walking, aquaareobic, odprężający masaż kręgosłupa, regeneracja mięśni w jacuzzi solankowym, masaż tybetański, zabieg odżywczo-nawilżający całe ciało, Energy Expert zabieg na twarz zastrzyk energii i witalności dla każdego rodzaju cery, w szczególności z oznakami starzenia.
9) Odnowa kosmetyczna SPA - Power Hyaluronic – masaż z użyciem kamieni solnych, Beaute Direct – depilacja męska, Łagodzą

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.