Ładowanie...

Wieczór kawalerski dla uprawiających sport, sporty siłowe

Wieczór kawalerski dla uprawiających sport, sporty siłowe i kochających zdrowy styl życia.
Uprawiasz czynnie sport, kulturystykę lub uprawiasz sporty siłowe? a wieczór kawalerski kojarzy Ci się z niezdrową kuchnią i rozrywka Ci nie odpowiada?
Nasza oferta jest inna to zdrowa kuchnia i zdrowa rozrywka oto nasze motto i oferta dla fanów sportów i sportów siłowych na wysokim poziomie . Na sportowy wieczór kawalerski proponujemy imprezy tematyczne z dawką zdrowej adrenaliny, oto przykładowe propozycje: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-kawalerski-dla-uprawiajacych.html /
Osoby spragnione innej aktywnej rozrywki mogą wybierać wśród wielu atrakcji: skoki na bungee, lot motolotnią, lot balonem, jazda na torze wyścigowym Ferrari lub Lamborghini, paintball , Całodniowy rejs na pokładzie luksusowego jachtu morskiego, pobyt na promie, wynajęte gokarty, nauka gry w golfa, ścianka wspinaczkowa, nurkowanie, nauka strzelania na strzelnicy, zawody paintballowe oraz wiele innych pomysłów w zależności od rodzaju dyscypliny sportowej którą uwielbiasz/ uwielbiacie; możemy przygotować pełny scenariusz każdej opcji imprezy oraz zapewnić obsługę z instruktorami sportu aż po serwis i catering ze zdrową żywnością przygotowaną specjalnie dla sportowców .

Niezapomniana impreza w towarzystwie przyjaciół, skrojona według Twoich / Waszych najskrytszych marzeń. Wieczór męskich rywalizacji sportowych, stylizacji i sesji zdjęciowych przy dobrej zabawie, a może niespodzianka zaplanowana przez drużbę? niezwykły klimat imprezy sprawi, że będzie to dla uczestników niezapomniane spotkanie z wybitna zdrową racjonalną kuchnią i atrakcjami na najwyższym poziomie , event z którego wszyscy uczestnicy wyjdą wypoczęci usatysfakcjonowani i zrelaksowani.
http://tcse.pl/oferta/wieczor-kawalerski /
Zapraszamy: biurotcse@interia.pl
tel. 587183616/ 511277690

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.