Ładowanie...

WIECZÓR PANIEŃSKI Z METAMORFOZĄ, ZABIEGAMI KOSMETYCZNYMI

WIECZÓR PANIEŃSKI Z METAMORFOZĄ, ZABIEGAMI KOSMETYCZNYMI, SPA I ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ.
Niezapomniana impreza w towarzystwie przyjaciółek, skrojona według Twoich najskrytszych marzeń. Wieczór panieński szałowych stylizacji i sesji zdjęciowych przy lampce dobrego wina, wybornego cateringu? a może niespodzianka zaplanowana przez druhny? Dla dziewczyn chcących zasmakować rozrywki w ekskluzywnym wydaniu proponujemy spędzenie wieczoru panieńskiego ze stylistką czy w SPA! Panie będą miały możliwość skorzystania z szeregu zabiegów relaksacyjnych i pielęgnujących ciało od stóp do głów w renomowanych salonach piękności i ośrodkach SPA.
Przykładowa propozycja: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-panienski-w-niepowtarzalnym.html /
Na specjalne życzenie możemy urozmaicić ten wyjątkowy dzień o występ stripera lub grupy striperów, zapewnimy wyborny catering light + fitness, odpowiednio dobrany alkohol oraz dojazd ekskluzywną limuzyną. Spotkanie odbywa się w starannie wyselekcjonowanych akademiach stylu i wizażu ( na specjalnie życzenie spotkanie może odbyć się wybranym miejscu przez klientki nawet w domu) jesteśmy elastyczni.
Szczegóły związane z organizacją i ceną, ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości uczestniczek. Oferta liczy się z waszym budżetem. Zapraszamy!
Dołączasz do ogromnego grona zadowolonych klientek
Na wieczór panieński i spotkania zapraszamy do: Torunia, Trójmiasta, Warszawy , Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina, Białegostoku, Lublina, Krakowa, Katowic i w ich okolice.

CAŁA OFERTA: http://wwwtcse.blogspot.com/2014/03/wieczor-panienski-w-niepowtarzalnym.html /

możesz zadzwonić tel . 511277690 / 587183616

lub napisać: biuro@tcse.pl
http://tcse.pl/oferta/wieczor-paninski /


Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.