Ładowanie...

Ustawienia systemowe Hellinger, psychologia, studenci, Lublin

Interesujesz się psychologią i psychoterapią? Sam nie masz problemów ale chcesz wiedzieć jak pomagać innym? Może sam szukasz rozwiązania problemów? Chcesz poznać najnowsze metody prowadzenia terapii grupowej? Chcesz wziąć udział w terapii jako obserwator ale mieć również swój czynny udział w uzdrowieniu osoby? Chcesz aby i Twoje życie miało szansę zmienić się na lepsze? Wszystko to jest możliwe dzięki udziałowi w warsztatach ustawień systemowych metodą Hellingera!

Warsztaty Hellingerowskie to terapia grupowa, podczas której czasem zupełnie nieznane sobie osoby wcielają się w role członków danej rodziny czy społeczności, która ma problem. Osoby te są w stanie wyrazić emocje osób w których role się wcielają, dzięki czemu prawdziwe, często głęboko skrywane powody problemów, wychodzą na jaw, dzięki czemu można je rozwiązać.

Dlaczego jest to możliwe? Autor metody dowodzi, że we wszechświecie istnieje uniwersalny porządek rzeczy, rodzaj Jungowskiej zbiorowej świadomości, który wyznacza działanie wszelkich więzi międzyludzkich. Zaburzenie go, oznacza problemy dla całej zbiorowości. Przywrócenie pierwotnego ładu, pozwala na uzdrowienie relacji międzyludzkich i powrót do stanu normalności, tak aby można było odbudowywać swoje życie, na prawidłowych zasadach, co zapewnia powodzenie i szczęście.

Warsztaty w Lublinie
Więcej informacji na:http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenie,content,260,rodzinne-ustawienia-systemowe-hellingera.html

tel: 533 993 337
mail: info@unlimitedgroup.pl

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.