Ładowanie...

Terapia dźwiękiem - MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI

Masaż misami dźwiękowymi

Jest to niezwykła terapia wykorzystująca falę dźwiękową, która wpływa na cały organizm, poprawiając nastrój oraz samopoczucie. Masaż misami pomaga pozbyć się blokad i napięć jak również uwolnić od negatywnych myśli. Podczas zabiegu pojawia się stan głębokiego relaksu, a także przywrócona zostaje naturalna harmonia i wewnętrzny spokój.

TERAPIA DŹWIĘKIEM WSPOMAGA W LECZENIU NASTĘPUJĄCYCH DOLEGLIWOŚCI:
- poprawia krążenie i ciśnienie krwi, przyspiesza proces regeneracji - łagodzi bóle głowy oraz zmniejsza napięcia karku i pleców - likwiduje stany depresyjne i lękowe oraz usuwa nerwicowe kłucia serca - wycisza, odpręża i relaksuje a także pomaga w kłopotach z zasypianiem

KONCERTY – „Kąpiel w dźwiękach mis i gongów”
To niezwykła forma medytacji i koncertu, który wprowadza uczestników w stan relaksu, spokoju i rozluźnienia.
Więcej o koncertach i ich terminach: http://www.uzdrawiajace-zabiegi.pl/?page_id=422

REHABILITACJA
Terapia dźwiękiem jest doskonałą formą rehabilitacji pourazowej. Wspomaga również leczenie reumatyzmu, zwyrodnień stawów, bólów mięśni i kręgosłupa oraz problemów z sercem.

ODNOWA BIOLOGICZNA
Spokój i równowaga wewnętrzna mają ogromny wpływ na nasz wygląd. Masaż misami uwalnia od napięć i stresu dzięki czemu możemy w pełni promieniować naszym zewnętrznym pięknem.

Zapisy na indywidualne zabiegi:
DOROTA KOWALSKA
tel. 504 188 733
email: uzdrawiajace-zabiegi@wp.pl
www.uzdrawiajace-zabiegi.pl

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.