Ładowanie...

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

W momencie, gdy pozyskanie kredytu bankowego jest niemożliwe, możemy skorzystać z innych rozwiązań, w tym głównie z ofert instytucji pozabankowych. W tym momencie największym powodzeniem cieszą się przede wszystkim chwilówki oraz pożyczki pod zastaw udzielane przez lombardy.

Zdarza się jednak i tak, że firma udzielająca chwilówek wydaje decyzję negatywną. Z pomocą przychodzą lombardy – to tutaj można otrzymać pieniądze pod zastaw różnorakiego rodzaju mienia, między innymi biżuterii, zegarków, numizmatów, sprzętu elektronicznego i AGD, aut, motorów lub nieruchomości.

Nasza firma posiada wielkie doświadczenie w branży pożyczkowej. Specjalizujemy się w pożyczkach pod zastaw nieruchomości, samochodów i innego rodzaju mienia. Proponowana przez naszą firmę oferta jest tworzona pod klientów tak, aby była w jak najbardziej przystępna. Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie, a pożyczki pod zastaw wyceniane są błyskawicznie, dzięki czemu bardzo często transakcję finalizujemy w jeden dzień.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.