Ładowanie...

Opiekunka do samotnej pani w Rosenheim od 4.08 na 2 miesiące

Podopieczna ma 90 lat, 155 cm wzrostu i waży 54 kg. Ma zatwierdzoną pierwszą grupę inwalidzką. Cierpi na demencję (czasami jest trochę zmieszana) i inkontynencję. Występują również drobne problemy z orientacją w czasie. Podopieczna przeszła również złamania szyjki kości udowej, przez co ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika), a także drobne problemy ze słuchem i wzrokiem.
Obowiązki: prowadzenie domu – robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie (jeśli chodzi o sprzątanie to przychodzi sprzątaczka), opieka – pomoc w pielęgnacji ciała, ubieraniu się, przy jedzeniu i piciu (dbanie o to, aby podopieczna przyjmowała odpowiednią ilość wody i jedzenia), zmiana pielucho-majtek, aktywizacja podopiecznej (np. wspólne gry)
Praca w nocy może sporadycznie występować, np. gdy podopieczna będzie chciała skorzystać z toalety. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu położonym w środku miasta. Do dyspozycji opiekunki znajduje się pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny to 2 x po ½ dnia wolnego. W mieszkaniu znajdują się też przyrządy ułatwiające pracę z podopieczną – krzesło toaletowe i balkonik. Rodzina mieszka w okolicy i bardzo często odwiedzają podopieczną.
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 3.08 na 2 miesiące
KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.