Ładowanie...

Nieruchomości - usługi.


WITAMY W EKSPERCKIM GRONIE ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI!

Przekazujemy w Twoje ręce „login” i „hasło” do systemu wykorzystywanego przez firmę EFOR. do usprawnienia zarządzania Twoją nieruchomością w 2014 roku.*

Bądź perfekcyjnie przygotowany na nadchodzące wyzwania. EFOR. MANAGEMENT to codzienne eksperckie porady, informacje, analizy opracowywane specjalnie dla potrzeb Twojej nieruchomości.
Dla Ciebie i Twojej nieruchomości współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, a stawki wynegocjowane przez nas są niższe do 50% stawki rynkowej m.in za przeglądy ogólnobudowlane roczne i pięcioletnie. Wiemy jakie mogą pojawić się problemy, wiemy jak je rozwiązać, a co najważniejsze wiemy jak do nich nie doprowadzić.

Departament zarządzania nieruchomościami EFOR. MANAGEMENT specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowego administrowania i zarządzania nieruchomościami. Poszczególne zespoły działu specjalizują się w:
- zarządzaniu / administrowaniu
- utrzymaniu technicznym
- eksploatacji nieruchomości
- usługach rachunkowo księgowych

Zadania, do których realizacji się zobowiązujemy wykonujemy zawsze zgodnie z literą prawa oraz najwyższymi standardami zawodowymi.
„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” - Henry Ford
Potwierdź już dziś chęć współpracy z eksperckim gronem zarządców nieruchomości firmy EFOR. MANAGEMENT. Pozwól przygotować Twoją nieruchomość na nadchodzący dzień, tydzień, rok, lata, tak by przez podejmowanie jeszcze lepszych decyzji osiągnąć więcej.
Ius possidendi, ius utendi, ius fruendi, ius abutendi, ius disponendi!

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych; właścicieli nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, handlowych, magazynowych i przemysłowych.

Zapraszamy.
www.efor24.pl LOGIN: login, HASŁO: password

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.